+90 (232) 700 2345

Sosyal Medyada Biz}

Samsung Cam Değişiminde Kampanya!
Samsung S4 – Samsung S3 Samsung Galaxy Note2 – Samsung Galaxy Note3 CAM DEĞİŞİMİ SADECE 99 TL
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

1999 yılında kurulan Dedeoğlu Bilgi İşlem Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi genç ve deneyimli ekibiyle bilgisayar, bilgisayar yan ürünleri ve teknik servis hizmetleri ile alanında İZMİR’ in lider bilişim firmaları arasındadır. Dedeoğlu Bilgi İşlem, türünün en iyi kişisel bilgisayar donanım ve ürünlerini, gerçek satış öncesi danışmanlık ve benzersiz satış sonrası 7/24 teknik destek ile birlikte sunarak, müşteri memnuniyetine hedeflenmiştir.

Hizmet verdiğimiz sektörün tüm ürünlerini en geniş yelpazede tutarak, satış ve teknik desteğini, üretici veya distribütörler den bayilere, kurumlara ve son kullanıcıya ulaştırmaktır. Bunu gerçekleştirirken verdiği hizmetin bilincinde olmak, pazarladığı ürünü gerek satış ve gerekse teknik desteğiyle müşterilerine ve iş ortaklarına değer katarak sunmaktır.

Bayi, Kurumsal ve son kullanıcıya yönelik pazarlama ve satış stratejisini, sektörün değişken pazarını stoklarıyla eş değerde tutup gerçek zamanda etkinleştirerek, ürün kategorilerinde önde gelen markaların tüm ürün ve çeşitlerini geniş bir yelpazede barındırarak, en uygun fiyat ve garanti kalitesi altında, herkese uygun değişik ödeme seçenekleri ile birlikte, satış öncesi ve sonrasında gerekli lojistik bilgi, teknik bilgi ve teknik arıza desteğini sunarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Veri kurtarma hizmetlerimizde  başarı oranı %95’dir.

Devlet, ordu  vb. ihalelerde de varlık gösteren Dedeoğlu Bilgi İşlem, genellikle girdiği ihalelerde proje danışmanlığı yapmaktadır.

Microsoft ve Intel gibi uluslar arası firmalarla ortak projeler yürütmektedir